Kurumsal Ticaret; internet ve yazılım sektöründe elde etmiş olduğu tecrübeyi bir eTicaret ajansı olarak sizlere paylaşıp; 
Sizlere;
•	Eticaret Alt Yapısından, 
•	Seo Optimizasyon ( Gogole, Yandex, Bing vs. Sol (organik) alan çalışmaları)
•	İnternet Reklamcılığı (Google Adwords Reklamları, Google Adsanse Reklamları, popüler siteler..)
•	Sosyal Medya Reklamcılığı (Facebook, twitter, instegram ve popüler siteler..)
•	Web Asistan ( toplu ürün girişi, toplu resim dekupe, banner, logo tasarım )
•	Alan adı ( Domain) Kaydı 
•	Sunucu Yönetimi ( Hosting, VPS, Dedicated, FTP ve Mail Server desteği..)
•	E-marketing ( Toplu Mail, Toplu Sms, )
•	Yazılım ( XML entegrasyonları ve CRM uygulamaları )
•	Kurumsal Danışmanlık 
vb. gibi bir çok konuda A'dan Z'ye hizmet verip, sanal mağazanızla ilgili her alanda çözüm üretip,projenize bir çok alanda hayat katar.
Bu süreç her müşteri için farklılık göstermekte olup; paket yazılımların kurulumu 1 ile 3 gün arasında sağlanmaktadır.

Almış olduğunuz paketin kurulumunu yapan ekip arkadaşlarımız, sitenizin SSL Sertifkasından, IP adresine ve Sanal pos 
işlemleri için, gerekli dökümantasyonuna kadar, gerekli tüm yapılandırmaları yapıp. Sitenizi örnek kategoriler ve ürünler
ile çalışır, şekilde size teslim eder.
Hayır. Özel bir antlaşma yahut sözleşmede belirtilmediği sürece yazılıma sadece bir defalık paket ve kurulum ücreti öderseniz.
Yazılımı dönem sonu yenilemek istediğinizde, sizden yalnızca sözleşmede belirtilen senelik hosting, SSL, IP ve teknik destek
ücreti alınır.
Hayır. Projemizin kaynak kodları kapalı olup, size derlenmiş bir şekilde sizin alan adı yahut sunucu bilgileriniz üzerinde
çalışacak şekilde teslim edilir.

Tasarım, Tema Değişikliği ve Ürün Resmi aktarımları için, özel bir FTP alanı paylaşılır.

Ek olarak profesyonel mağazalar için bazı paketlerimizde, Yarı açık kaynak kodu, uygulamamız vardır.

 Firmamız eTicaret mağaza sahiplerinin satış öncesi ve satış sonrası; maliyet,geliştirme, olası sorunlar arge ve inavasyon
masraflarını düşünerek; alt yapısını dünya çapında beğeni gören, açık kaynak kodlu bir sistemin üzerine kurmuştur.Firmamız 
kendi bünyesinde ve çözüm ortakları ile birlikte yapmış olduğu geliştirmeleri sözleşmede belirtilmediği sürece kimseye paylaşmaz. 
İşveren standart yapılandırma ile projesini geliştirebilir. 


Sözleşemede belirtilmiş ise, sql server management studio programı ile sitenizi veritabanı yediğini, kendi makinenizde yahut bir
bulut sunucu üzerinde alabilirsiniz.


Ürün, kategori ve resim bilgilerini veritabanı üzerinden alabileceğiniz gibi, yönetim paneli üzerindeki menülerden ve FTP üzerinden
alabilirsiniz.
Almış olduğunuz paket sözleşmede aksi belirtilmedikçe, sadece 1 adet site kurulumuna izin verip, Firmamızın izni olmaksızın, hiçbirşekilde başka siteler ve alanlarda kullanılamaz. Çoğaltılıp, paylaşamaz. İş veren kendi alan adını veya IP adresini değiştirdiğinde, tarafımıza bildirmek zorunda olup ücret ödemeden yeni lisans kodu almak zorundadır. Devir işlemeri için firmamızdan onay alması gerekmektedir.
İşveren mevcut sunucularımızın hızından memnun kalmaz ise tarafımızdan önerilen yahut kendisinin araştırmaları sonucunda belirlemiş olduğu bir firma üzerinden, Windows 2012 R2 server ve MS-SQL Standard Edition alt yapısı taşıyan makinelerde, erişim bilgilerinin sadece firmamız ile paylaştığı VPS / VDS / Dedicated Sunucu kiralayıp sitenin yayını bu sunucudan yapabilir. Sunucu erişim bilgileri iş verende olduğu sürece firmamız, site güvenliğini ve optimizasyonu konusunda sorumluluk almaz.


Burada önemli olan diğer bir unsur ise sitenin yazılım ve kendi güvenliği için Hosting firmalarınca satılan ,Reseller, bireysel-kurumsal hosting paketlerinde (ortak paylaşımlı hostingler) çalışmasına izin verilmemektedir. Co-Location serverlar için yazılım açık kaynak kodlarını satın almak ve sözleşmede belirtmek gereklidir.

Sanal pos kurulumu ve yasal süreç
Sanal POS hizmeti için çalışmayı düşündüğünüz bankanıza başvurmadan önce yapmanız gerekli işlemler şunlardır.
1-	Siteniz önceden hazırlanmış olması ve site içerisinde 
•	Aracı kurumlar tarafından satılan,128/256 bit SSL güvenlik sertifikasının kurulmuş olması
•	Siteniz ve banka arasında çalışan özel bir IP adresi satın alınması
•	Site içerisindeki tüm linklerin çalışıyor olması
•	Site içerisinde gizlilik, satış, iade, garanti, teslimata dair linkler ve sözleşmeler olması
•	Sitenizin alışveriş ve ödeme sayfasının çalışıyor olması
•	Ürün detay sayfasında iade, garanti, teslimat şartlarının belirtilmesi
2-	Site üzerindeki hazırlıkları yaptıktan sonra çalışmayı düşündüğünüz bankaya başvurup
•	Elektronik Ticaret Sözleşmesini doldurun
•	Sanal POS Başvuru Talep Formu doldurun
3-	Gerekli formları doldurup imzaladıktan sonra banka sizden ticari belgelerden bir yada bir kaçını inceleyecektir. İnceleme işlemleri firmadan firmaya farklılık gösterse de ortalama 2-3 hafta sürmektedir.
•	Ticari Sicil Gazetesi Fotokopisi
•	İmza Sirküleri
•	Vergi Levhası Fotokopisi
•	Kira Kontratı, Tapu


Sanal POS hizmeti Türkiye’de sadece şirketlere ve şahıs firmalarına sunulmaktadır. Eğer bir şirket veya şahıs firması değilseniz Türkiye üzerindeki bankalardan Sanal POS sahibi olamazsınız. 


Bireysel Şahıslar : Müşterilerinden kredi kartı ile ödeme almak istiyorlar ise PAYPAL, iPARA, PAYU, IYZICO vb birkaç güvenlik prosedürü dışında hiçbir evrak gerektirmeyen sanal ödeme sistemlerini kullanabilirler.


Not: Bankalardan sanal pos alan firmalar eş zamanlı olarak, bu tarz ödeme sistemlerini kullanabilirler. Bir çok internet kullanıcı paypal, payu gibi sistemleri kendi ticari alış, verişlerin de kullanmakta olup bu şirketlerde real paralar tutmaktadırlar. Paypal, Payu tarzı hesabı olan insanlar sitenizden alışveriş yapması için bu tarz bir özellik insanlara çekici gelebilir.


Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası , Akbank , Halk Bank , İş Bankası , Finans Bank , HSBC , ING Bank , Vakıf Bank Sanapol Sistemlerini
3D güvenli alışveriş opsiyonuyla, destekliyoruz.
Sanal Poslarınızda sınırsız sayıda taksitli çekim ve tek çekim satış imkanı sağlayan bir ödeme sistemi kullanıyoruz.. 


PAYPAL, iPARA, PAYU, IYZICO firmaların sanal pos sistemlerini destekliyoruz.

Yazılım alt yapımızda sattığınız her ürün bazlı, kategori bazlı veya genel olarak birden fazla kargo seçeneği tanımlayabilirsiniz. Ek olarak çalışma sisteminize göre tüm yapılandırma tarafımızdan ücretsiz olarak yapılacaktır.

 
Sabit Kargo + Ücretsiz Kargo : Site Genelinde, Örneğin 100 TL üzeri bir alışverişi ücretsiz yapıp 100 TL altı alışverişleri 7.90 yapabilirsiniz.
Parça Başına Kargo :Site genelinde tüm ürünler sabit kargo ile sunulurken bir ürünün kargo maliyeti yüksek ise o ürünün kargo farkını, sabit kargo maliyetine katabilirsiniz.
Detaylı Kargo Modülü: Gelişmiş nakliye seçenekleri bulunup Yurtiçi ve Yurt dışı, şehirlere ve kargo firmalarına özgü ayarlar yapabilirsiniz.	
Kapıda Ödeme Kargo : Kargo ücretini site üzerinde gösterip, mevcut tutarı müşterinize bırakıp, kapıda ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz.			
Desiye göre Kargo: Ürün ağırlığına ve hacmine göre desi oranlarını girip kargo firmalarından aldığınız oranları yazarak müşterilerinize doğru ücretlendirmeyi yansıtabilirsiniz.


Kolay İade Modülü: Müşteriniz hesap kontrol paneli üzerinden, alımış olduğu ürünlerden birini veya bir kaçını parça olarak iade edebilir. Admin paneli üzerinden kabul edeceğiniz bu talep karşısında; müşterinize iadeyi gönderim yaptığınız firma ile geri göndermesini anlık olarak paylaşıp; tasarruf elde edebilirsiniz.

XML Entegrasyonu : Ürünlerinizi yönetim paneli üzerinden, şifreli yahut şifresiz olarak, bayilerinizle ve satış yaptığınız BTC siteleri üzerinden (n11,sanal pazar vb.gibi) ile paylaşabilirsiniz. 

Tedarikçi Entegrasyonu :Siteniz için başka sitelerden XML kodları alrak, toplu ürün girişi yapabilirsiniz. 

Excell Entegrasyonu : Excell üzerinden toplu ürün girişi yapabileceğiniz gibi başka firmalarlada ürün paylayabilirsiniz.


Not: her firmanın XML çıktı yapısı farklı olduğu için, bir XML entegrasyonu diğer tedarikçi firmanın XML çıktı yapısına uymaz ve dolayısı ile kullanamazsınız. Bu nedenle XML entegrasyonları tedarikçi firmaya özel olarak hazırlanmaktadır. Firmamız bünyesinde olan daha önce yazmış olduğu XML alt yapıları için ÜCRETSİZ sunarken, özel yapılarda ek ücretlendirme ile 10 iş günü içerisinde hazırlar.
Evet, HTML ve CSS bilgileriniz yeterli ise tasarım üzerinde gerekli yedeklemeyi alıp, istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz.


Alan adı (domain) ve hoting-sunucu değişliğinde tek yapmanız gereken, Ücretsiz olarak derlenmiş dosyaları talep etmenizdir. 


Başka bir firma ile çalışmak istediğinizde yahut kendi özelleştirmelerinizi yapmak istediğinizde,tasarım ve eklenti alt yapısına göre size sunacağımız FTP alt yapısındaki derlenmiş kodlar, projesinizi çalışır bir şekilde, kullanmanıza yahut devretmenize imkan sağlayacaktır. 

ADINIZ SOYADINIZ


TELEFON NUMARANIZ