Kapat
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Arama
Filtreler

Hakkımızda

Hakkımızda

1997 yılında mütevazi bir bilgisayar firması olarak yola çıktık. Bu güne kadar hizmetlerimizi bilgi ve bilişim teknolojileri konusunda, birbirinden değerli müşterilerimizle paylaşarak farklı sektör deneyimleri kazandık.

Bu gün, kendi geliştirdiğimiz yazılımlar ve kullanmış olduğumuz alt yapılar ile; kurumsal internet altyapısı hizmetleri, (web tasarım, domain,hosting,internet ve sosyal medya reklamcılığı, vb.)  başta olmak üzere, eticaret yazılımı ve özel web yazılım hizmetleri geliştirmekte olan firmamız, iş ortaklarına internet/ web tabanlı çözümler üretmektedir.
 
Kurumsal alt yapısını karşıladığımız tüm müşterilerimize,yurtiçi ve yurt dışı ürün tedariği ve satışı konusunda profesyonel çözümler üretiyoruz.
 

Biz ya bir yolunu bulur, ya da bir yol yaratırız. Hannibal

 
 
 

Hizmetlerimiz

İnternet üzerindeki işiniz ile ilgili, marka tescilden, internert reklamclığı, alan adı, hosting kaydına kadar vs. tüm sahaları tarayıp rakiplerinizin konumlarını ve çalışma biçimlerini sizin için araştırıp yapmak istedğiniz işle ilgili size pratik çözümler sunuyoruz.

E-ticaret sistemlerinde olması gereken tüm donanımları içinde barındıran, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilen, türkçe yönetim paneliyle aynı gün içerisinde tüm bankalara ve ödeme servislerine uygun sanal mağaza uygulaması kurulumu ve desteği.

E-Mağaza ve Web Sitelerinize Ürün ve Veri Girişi,Online Anket yönetimi, Sipariş Yönetimi, Sanal Uygulamalar, Toplu Mail, Toplu SMS, ve Call Center Hizmetlerimiz ile Destek Veriyoruz.

Üretici firmalarının ürünlerini; son kullanıya sunmanız için; online ürün alımını ve tedariği sağlayacak ürün grupları ve firmalar konusunda destek veriyoruz.

Sizin için ürün,resim ve içerik girişini biz yapıyoruz. Siteniz için herhangi bir personel istihdamında bulunmadıysanız, Web Asistan hizmetimizle tüm ürün ve içeriklerinizi tek bir merkezden toplu yahut parça olarak girişini yapıyoruz.

XML ,Ürün ve CRM Entegrasyonu;Bayisi olduğunuz yahut bayilik verdiğiniz firmaların ürünlerini yahut muhasebe yazılımınızda bulunan ürünleri, sitenize özel yazılımlar ile tek seferde istediğiniz kriterlerde kendi sitenize yüklüyoruz.

Online kampanya ve etkinlik düzenlemeniz için;Siteniz için uygulamalar geliştirip hizmet ve ürünlerinizi etkileyici ve eğlenceli uygulamalar ile tanıtıp satışlarınızın artması için çözümler sunuyoruz.

Yeni ziyaretçiler ve takipçiler edinin; Facebook, Twitter, Instegram dünyanın en büyük sitelerinde ziyaretçi ve takipçi sayınızı artırırken, anket, ürün, hizmet satışlarınızı artırın..

Ürün Yorumu / Anketçi Desteği / Makale Paylaşımı;Binlerce siteden back link alıp arama motorlarındaki sıralamanız artarken; ürün ve hizmetleriniz yüzlerce makale ile sosyal ağlarda yayılsın.

Google, yahoo, facebook, hürriyet milliyet vb. gibi en popüler sitelerde ürün ve hizmet türlerinizi görünmesini sağlayıp müşteri ve pazar hakimiyetinizi arttıracak çözümler sunuruyoruz.

Sitenizi ve firmanızı dünyanın en popüler google, yahoo, dmoz gibi arama motorlarına ekleyerek, potansiyel müşteri ve iletişim ağınızı genişletecek sizlere yeni kazanç alanları yaratacak optimizasyon çalışmaları yapıyoruz

www.firmaadi.com alandı tescilli yaparken sizlere, sizi ve firmanızı temsil edecek en iyi alan adları konusunda çözüm sunarken, sitelerinizi türkiyenin en iyi hizmeti veren ve en gelişmiş datacenterlarında barındırıyoruz.

Kurumsal Ticaret olarak birincil görevimiz; sizlere arama motorlarında popülasyonu yüksek, sıkça görünüp ilk sıralarda yer alan, kontrol panelli dilediğiniz zaman istediğiniz değişikliği kendinizin yapabileceği dinamik siteler sunmaktadır.

 
 
 

Uzmanlıklarımız

eTicaret Alt Yapı ve Çözümleri100%

 

Server ve Sunucu Desteği89%

 

SEO Optimizasyon89%

 

İnternet Reklamcılığı97%

 

Sosyal Medya Çalışmaları94%

 

Online Tedarik 94%

 

Marketing & PR 76%

 

Yazılım ve CRM Uygulamaları 95%

 

Web Tasarım 100%